Home Domov

Hľadať

 

Zlatníctvo Awoz, výrobca šperkov s dlhoročnou tradíciou.

Zlatníctvo AWOZ bolo založené v roku 1992 pánom Antonom Wendlom v Ivanke pri Dunaji. K našim hlavným činnostiam patrí výroba zlatých šperkov všetkých druhov. Prvoradým zámerom vo výrobe šperkov je neustále zdokonaľovať technologické postupy a osvojovanie si nových technológií, aby sme boli schopní ponúknuť zákazníkom čo najširší sortiment šperkov s vlastným dizajnom.

Snaha o vytváranie kvalitných šperkov, prešla od základných výrobných postupov, medzi ktoré patrí výroba šperkov zo zlatého valcovaného plechu, cez odlievanie šperkov do drahých kovov,  až k výrobe šperkov pomocou modernej 3D technológie.
Takto vznikajú počas celého obdobia hodnotné šperky, ktoré svojou krásou a kvalitou oslovujú našich verných, ale aj nových zákazníkov.

Ponuka, ktorú neustále doplňujeme o ďalšie krásne šperky vyrábané z bieleho, zo žltého aj z červeného zlata, osádzané syntetickými aj prírodnými kamienkami, nás zaradila medzi popredných výrobcov a dodávateľov na slovenskom trhu.
Patria sem hlavne svadobné obrúčky, dámske, zásnubné a pánske prstene, náušnice a prívesky, ktoré spolu s prsteňmi tvoria kompletné súpravy šperkov, detské náušnice, náramky, náhrdelníky.

 Svadobné obrúčky Awoz.

Svadobné obrúčky sú neodmysliteľnou a dôležitou súčasťou svadby. Obradu, ktorý spája lásku dvoch ľudí. Nosia v sebe symbol tohto spojenia počas spoločnej cesty životom. Tak ako je táto chvíľa pre novomanželov jedinečná a dôležitá, tak je pre nás dôležitá ich návšteva u nás.
Na potreby zákazníkov kladieme pri realizácii vysoký dôraz.  K zákazníkom pristupujeme individuálne, snažíme sa zhmotniť ich predstavy čo najvernejšie, maximálne im poradiť pri výbere svadobných obrúčok, aby v závere dostali do rúk šperk, ktorý bude naozajstnou ozdobou ,,ich dňa´´.

Počas našej existencie vznikla ponuka obrúčok, ktorá napomáha k určeniu cesty, akou sa zákazníci vyberú. Neustále sa rozrastá a v súčasnosti obsahuje už viac ako 500 modelov svadobných obrúčok.
Výhodou našich obrúčok je ich vysoká variabilita. Zákazník sa nemusí pevne pridŕžať daných modelov. Pokiaľ  nám to vyvolený model dovolí, dokážeme pri výrobe svadobných obrúčok upraviť celý rad dizajnových vlastností.
Napríklad, zmena farby alebo farebnej kombinácie zlata, úprava šírky a hrúbky a v neposlednom rade aj zmena v množstve alebo veľkosti osadených kamienkov, je samozrejmosťou.
Bežne sú naše svadobné obrúčky osádzané syntetickými kamienkami,  zirkónmi alebo podľa prianí zákazníkov osádzame finálne šperky diamantmi. Dodanie certifikátu pravosti drahých kameňov je samozrejmosťou pri výrobe takýchto šperkov.
Pri povrchovej úprave, takzvanom matovaní, vieme zákazníkom taktiež ponúknuť na výber z viacero možností.

Pomocou moderných technológií vieme uspokojiť predstavy aj najnáročnejších zákazníkov a vytvoriť pre nich úplne nové dizajny svadobných obrúčok, ktoré sa nenachádzajú v našej bežnej ponuke.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru,
zlatníctvo Awoz.

 Prečo nakupovať u nás?

• nakupujte priamo od výrobcu, nakupujete za výhodnejšie ceny.

• dlhoročné skúsenosti, záruka kvality. Zlatníctvo Awoz vzniklo v roku 1992. Patríme medzi stabilných výrobcov a dodávateľov zlatých šperkov na slovenskom trhu.

• individuálny prístup k zákazníkovi. Na šperky nevytvárame jednotné ceny. Každá objednávka je posudzovaná osobitne, podľa želaní zákazníka.

• vytvorte si svoj šperk. Máte už svoj šperk vysnívaný? Ak nájdete v našej ponuke podobný, môžete si ho prispôsobiť. Zmenou tvaru, farby a matovania, vytvoríme šperk podľa Vášho želania.

• výroba na zákazku, u nás rýchlo a kvalitne.

• registrovaný výrobca. Naše šperky sú označené puncovou značkou AW a štátnym puncom. Sme registrovaný na Puncovom úrade Slovenskej republiky.

• SWAROVSKI alebo briliant? SWAROVSKI zirkóny sú bežne používané kamene v našich šperkoch. Šperky realizujeme aj s briliantmi.

 Naša činnosť

- výroba odlievaných aj valcovaných šperkov podľa vlastného dizajnu

- výroba svadobných obrúčok

- oprava šperkov

- veľkoobchodná a maloobchodná činnosť

- výkup zlomkového zlata

- prepracovanie a legovanie zlata

 
 

VNÚTORNÉ
GRAVÍROVANIE
ZDARMA

Gravírovanie mien a
dátumov do svadobných
obrúčok u nás zdarma!
viac

 

ZÁRUKA A SERVIS

Záruka 6 rokov.
Bezplatný servis na
svadobné obrúčky.
viac

 

SWAROVSKI ALEBO
DIAMANT?

Kamene v našich šperkoch.
O diamantoch.
viac
 

SHOWROOM AWOZ

Ivanka pri Dunaji
Otvorený aj v sobotu

Otváracie hodiny:
Po - Pia: 14:00 - 18:00
Nie je potrebná
rezervácia termínu!

po 18:00/cez víkend:
Je potrebná
rezervácia termínu!
0903 706 480
info@awoz.sk

navštíviť showroom

obrazok

VirtueMart
Váš košík je prázdny